Hitit Üniversitesi 5 Akademik Personel Alacaktır

02 Aralık 2017 - 107 görüntüleme
Hitit Üniversitesi, 4 Öğretim Görevlisi ve 1 Araştırma Görevlisi alımı yapacaktır.
Hitit Üniversitesi 5 Akademik Personel Alacaktır
İlanlara ait son başvuru tarihleri farklıdır. Bu yüzden, başvuru öncesinde tarihleri ve diğer önemli detayları incelemeyi unutmayınız.

Adalet Pr. (1 Öğretim Görevlisi)

Özel Şartlar

Hukuk Fakültesi Lisans mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla lisans eğitimi sonrası alanında en az 2 (İki) yıl tecrübeli olmak.

İstenen Belgeler

1- Dilekçe (http://www.hitit.edu.tr adresinde yer alan dilekçe doldurularak başvurulan birim, anabilim dalı, yazışma adresi, telefon numarası ve duyuru detay numarası mutlaka belirtilecektir.)

2- Özgeçmiş

3- Nüfus cüzdanı fotokopisi

4- Vukuatlı nüfus kayıt örneği

5- Öğrenim durum belgesi ve not çizelgesi (Transkript) sureti (ilgili daldan lisans ve gerekiyorsa yüksek lisans/doktora mezuniyet belgesi, yurt dışından alınmış diplomaların Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca denkliğinin onaylandığını gösterir belge)

6- İki adet fotoğraf (4,5x6 cm. ebadında son altı ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğraf)

7- Erkek adaylar için askerlik durum belgesi

8- ALES ve KPDS/ÜDS sonuç belgesi fotokopisi

9- Varsa yayınlanmış eserlerin listesi

10- Hizmet belgesi (Halen bir kamu kurumunda çalışmakta olanlar ile ayrılmış olanlar getireceklerdir.)

11- Cumhuriyet Savcılığından Adli Sicil Kaydı Belgesi

12- Alanlarında tecrübe belgesi. (Tecrübe şartı aranan kadrolar için Lisans mezuniyet sonrası, çalışılan iş ile ilgili SGK’dan alınacak onaylı hizmet dökümü eklenmesi gerekmektedir. Belirtilen süreyi tamamlamaması halinde kabul edilmeyecektir.)

13- Tüm belgelerin asılları sınavın kazanılması durumunda ibraz edilmek zorundadır. Başvuran adayların koşullarının sonradan uygun olmadığının anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak, yapıldıysa iptal edilecektir. Başvuruda bulunan aday bu şartı kabul etmiş sayılır.

NOT: İstenen belgelerin fotokopi olması durumunda Resmi Kurumlarca “ASLI GİBİDİR” yapılarak onaylanması gereklidir. Adaylar aynı tarihte yayımlanan ilanlardan yalnızca 1 (Bir) tanesine başvuru yapabilir.

Son Başvuru Tarihi: 14 Aralık 2017

İlana ait detayları incelemek için tıklayınız.

Üniversiteye ait diğer ilanları kontrol etmek için tıklayınız.