Namık Kemal Üniversitesi 12 Akademik Personel Alacak

18 Ekim 2017 - 188 görüntüleme
Namık Kemal Üniversitesi, çeşitli branşlarda 6 Öğretim Görevlisi, 4 Araştırma Görevlisi ve 2 Uzman alımı yapacaktır.
Namık Kemal Üniversitesi 12 Akademik Personel Alacak
İlanlara son başvuru tarihi 30 Ekim 2017 olarak belirlenmiştir. İlanlara başvuru yapmadan önce her ilana özel şartlar ve belgeler gibi önemli detayları incelemeyi unutmayınız.

Elektronik Teknolojosi Pr. (1 Öğretim Görevlisi)

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Lisans mezunu olmak, aynı alanda tezli yüksek lisans yapmış olmak.

İstenen Belgeler

1- Öğretim Görevlisi kadrosuna başvuran adayların Üniversitemizin ilgili birimine başvurmaları gerekmektedir. (Ön değerlendirme ve Giriş sınavı sonuçları ilgili birimin Web sayfasında yayınlanacaktır.)

2- Başvurular şahsen veya Posta ile yapılacak olup; internet aracılığı ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. (Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.)

3- İlan hakkında, Üniversitemizin 0282 250 35 00 numaralı telefonundan bilgi alınabilir.

4- Adaylar başvurdukları Bölüm/Anabilim Dallarını belirten dilekçeleri ekine; özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, onaylı mezuniyet belgesi, lisans transkripti, nüfus cüzdan fotokopisi, Merkezi Sınav Belgesi (ALES), Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS), Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı (ÜDS) veya Yabancı Dil Sınavı (YDS) puanını gösterir belge yada eşdeğerliliği kabul edilen bir sınavdan almış oldukları puanı gösteren belge ile birlikte var ise ilgili dalda bilimsel çalışmalarını kapsayan dosyayı vereceklerdir.

5- Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

6- Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılmış dahi olsalar) çalıştıkları kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesini müracaat belgelerine ekleyeceklerdir

İlan detayları için tıklayınız.

Üniversiteye ait diğer ilanları incelemek için tıklayınız.